Умовне фото
З 1 січня 2026 року в Україні змінилися тарифи на оформлення деяких біометричних документів. Причиною цього стало підвищення вартості бланків, що виготовляє ДП «Поліграфічний комбінат “Україна”». Про це проінформували у пресслужбі Державної міграційної служби.
Таким чином, загальна вартість оформлення ID-карток, закордонних паспортів, а також посвідок на тимчасове і постійне проживання зазнала змін.
Нові тарифи на оформлення
Паспорт громадянина України (ID-картка):
-
вперше – безкоштовно; -
до 20 робочих днів – 618 грн (раніше – 558 грн); -
до 7 робочих днів – 988 грн (раніше – 928 грн).
Паспорт для виїзду за кордон:
Посвідки на проживання:
Державна міграційна служба уточнила, що громадяни, які оплатили послуги та подали заяви до 31 грудня 2025 року включно, отримають документи за старими тарифами. У разі, якщо оплата була здійснена до кінця року, але заява ще не подана, доведеться доплатити різницю відповідно до нових цін, які діятимуть на момент звернення.
___________________________________________________________________________________________________















