Перед переговорами в Абу-Дабі Зеленський зустрівся з делегацією для консультацій

Делегація обговорила основи розмови, теми та бажані результати.

Володимир Зеленський

Перед початком тристоронніх переговорів в Абу-Дабі між Україною, США та Росією президент Володимир Зеленський обговорив стратегію спілкування з українською делегацією. Про це Президент повідомив під час онлайн-прес-конференції з журналістами 23 січня, передає Українська правда.

«Шановні журналісти, я щойно завершив консультацію з нашою переговорною групою. Перед початком зустрічей ми обговорили важливі питання, спілкувався з головою делегації Рустемом Умєровим, працювали разом з усіма членами групи, всі чітко розуміють, як діяти», сказав президент.

Він додав, що делегація визначила основи розмови, тематичні напрямки та очікувані результати.

«Формати можуть бути різними, і група відреагує на них безпосередньо під час переговорів, відповідно до ходу діалогу. Цей формат –  перший за тривалий час», пояснив Зеленський.

Президент наголосив, що буде в постійному контакті з командою та обіцяє інформувати ЗМІ про хід переговорів.

Нагадаємо, своїм указом Зеленський затвердив склад української делегації для участі у мирних переговорах зі США та Росією. Її очолює секретар РНБО Рустем Умєров.

Раніше президент повідомляв, що зустрічі відбудуться в п’ятницю та суботу в Об’єднаних Арабських Еміратах.

23 січня прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Кремль наполягатиме на виведенні Збройних сил України з Донбасу, вважаючи це важливою умовою для завершення конфлікту.


Більше від автора

Коли варто очікувати потепління у Львівській області: прогноз погоди на найближчі дні.

Затримано осіб, які підозрюються в розвідці наслідків удару «Орєшніком» по Львову