Ніколета Парашівеску викладає орган в музичній-академії м.Базель (Швейцарія) та є органісткою Теодоркірхе в Базелі (орган Керн, 1984). Вона здобула професорську ступінь в університеті Ляйден (Нідерланди), захистивши дивертацію на тему: "Партименти в музиці Джовані Паізелло. Спроби їх тлучачення". Вона є стипендіатом багатьох міжнародних фондів (як Губое-фонду 2016. Ротарі-фонду 2015) та переможницею міжнародних конкурсів (конкурс Йозеф Боссард 2010,  Бельє, Швейцарія).

Орган вона вивчала в музичній академії ім. Г.Напока (Кляузенбург) в У.Філіппі, та здобула магістерський диплом спеціаліста зі старовинної музики Сколи Канторум Базіліенсіс (Швейцарія), в класі прой. Ж.Зендера та А.Маркона.

Вона є керівником ансамблю Флорідона, з яким вже двічі записувала диски для лейблу SONY. Серед іншого вона вперше записала деякі твори учениці Гайдна Маріанни Шюллєр. Її концерти транслювали національне телебачення Швейцарії та радіо Класика Романіа, Радіо класики Ес-ер-еф (Швейцарія та Німеччина) та іт.